خانه / لیست کارشناسان رسمی

لیست کارشناسان رسمی

گزارش انتخابات کارگروه ۹ کشاورزی و منابع طبیعی

Karshenas-HM.ir_P_301

انتخابات کارگروه ۹ کشاورزی و منابع طبیعی در مورخه ۹۴/۵/۱۵ با تعداد ۴۴ نفر در دو مرحله تشکیل و اعضاء اصلی و علی البدل به شرح ذیل انتخاب شدند. مهندس عبداله حدادی عضو اصلی مهندس علی حیدر مهرابی عضو اصلی مهندس حمید شهبازیان عضو اصلی مهندس علی محمدی عضو اصلی مهندس داریوش رادمهر عضو اصلی مهندس کوروش ابلقی عضو علی ...

ادامه مطلب »

گزارش انتخابات کارگروه ۷ صنعت و فن

Karshenas-HM.ir_P_301

انتخابات کارگروه ۷ صنعت و فن در مورخه ۹۴/۵/۲۵ با تعداد ۳۱ نفر در یک مرحله تشکیل و اعضاء اصلی و علی البدل به شرح ذیل انتخاب شدند. مهندس جلال نزاکت ماب عضو اصلی مهندس علی فیاضی عضو اصلی مهندس امیر احقر عضو اصلی مهندس محمد مهدی سیاح عضو اصلی مهندس عطا اله معصومی عضو اصلی مهندس نعمت حمیدی عضو ...

ادامه مطلب »

گزارش انتخابات کارگروه ۶ راه و ساختمان و نقشه برداری

Karshenas-HM.ir_P_301

انتخابات کارگروه ۶ راه و ساختمان در مورخه ۹۴/۷/۹ با تعداد ۵۲ نفر در دو مرحله تشکیل و اعضاء اصلی و علی البدل به شرح ذیل انتخاب شدند. مهندس فرشید کریمی عضو اصلی مهندس سعید یاسینیان عضو اصلی مهندس داریوش زند اکبری عضو اصلی مهندس امیر حسین صابران عضو اصلی مهندس علیرضا دزفولیان عضو اصلی مهندس احمد سموات عضو علی ...

ادامه مطلب »

گزارش انتخابات کارگروه ۱ منابع و معادن

Karshenas-HM.ir_P_301

انتخابات کارگروه ۱ منابع و معادن در مورخه ۹۴/۵/۱۹ با تعداد ۱۳ نفر تشکیل و اعضاء اصلی و علی البدل به شرح ذیل انتخاب شدند. مهندس امیر حسین اعتصام عضو اصلی مهندس محمد جواد ضیافتی عضو اصلی مهندس سید اسماعیل موسوی عضو اصلی مهندس سید صادق حسینی عضو اصلی مهندس فرزاد نظاملو عضو اصلی مهندس محمد رضا خدائی عضو علی ...

ادامه مطلب »

کارشناسان رشته معماری داخلی و تزئینات

گروه ۶ : راه و ساختمان و نقشه‌برداری رشته معماری داخلی و تزئینات ردیف نام و نام خانوادگی حوزه فعالیت تلفن ثابت تلفن همراه ۱ بهرنگ مجیدی شهرستان همدان ۳۸۲۲۷۶۴۷ ۰۹۱۸۸۱۱۰۹۸۶ ۲ محمد مهدی انصاری پناه شهرستان همدان ۳۸۳۳۷۵۳۷ ۰۹۱۸۵۰۵۴۶۴۴

ادامه مطلب »

کارشناسان رشته حوادث ناشی از کار

گروه ۱۱ : ایمنی و حوادث رشته حوادث ناشی از کار ردیف نام و نام خانوادگی حوزه فعالیت تلفن ثابت تلفن همراه ۱ محسن عبدالهی شهرستان ملایر ۳۲۲۱۳۴۷۴ ۳۲۲۸۰۵۳۸ ۰۹۱۸۳۵۱۶۵۲۳ ۲ عباس مرادی شهرستان همدان ۳۸۲۲۹۸۱۷ ۰۹۱۸۸۱۸۷۱۱۲ ۳ علی پیام مهر شهرستان همدان ۳۸۲۳۱۷۹۸ ۰۹۱۸۸۱۲۹۸۳۴ ۴ محمدرضا توحیدی مقدم شهرستان همدان ۳۸۲۶۱۸۰۲ ۰۹۱۸۸۱۲۴۱۹۶ ۵ محمد هاشمی شهرستان همدان ۳۸۲۲۲۱۴۱ ۰۹۱۸۸۱۲۲۳۷۹ ...

ادامه مطلب »

کارشناسان رشته امنیت عمومی

گروه ۱۱ : ایمنی و حوادث رشته امنیت عمومی ردیف نام و نام خانوادگی حوزه فعالیت تلفن ثابت تلفن همراه ۱ حسین رضوانیان شهرستان همدان ۳۸۲۲۱۶۱۴ ۰۹۱۸۱۱۱۴۲۷۵ ۲ اکبر عابدی شهرستان همدان ۳۲۵۲۹۳۹۳ ۰۹۱۲۱۸۶۳۸۶۲ ۳ حسین هاشمی نسب شهرستان همدان ۳۳۰۶۲۰۹۴_۰۲۱ ۳۳۱۸۰۷۸۶_۰۲۱ ۰۹۱۲۶۸۵۹۵۶۳

ادامه مطلب »

کارشناسان رشته امور اداری و استخدامی

گروه۱۰ : خدمات اداری و عمومی رشته امور اداری و استخدامی ردیف نام و نام خانوادگی حوزه فعالیت تلفن ثابت تلفن همراه ۱ محمود سرحدی شهرستان همدان ۳۲۵۲۴۳۳۳ ۰۹۱۸۷۰۱۷۸۷۱ ۲ محمد حدیدچی شهرستان همدان ۳۸۳۷۱۱۵۴ ۰۹۱۸۱۱۱۰۸۳۴

ادامه مطلب »
bigtheme